Zie je me? Hoor je me?
Hoe ga jij met licht, geluid en decor een andere magische wereld maken op een podium?
<Ideale kick-off en (technische) voorbereiding op de groep 8 musical.
Of als (sociale) start voor een nieuw schooljaar en nieuwe klas.
Parktheater heeft een podium dat voor velen een magische wereld is. Er is een hele wereld -backstage- in het theater die je normaal niet ziet. En juist daar worden verschillende theaterwerelden gecreëerd door licht, geluid en decor.
Met een technicus van het Parktheater gaan de kinderen in groepjes zelf aan de slag en rouleren langs de verschillende onderdelen.
Met licht maken we dag en nacht, een vrolijke sfeer en een spannende, een decor van verschillende kleuren en van schaduwen reuzen en kabouters.
Er zijn allerlei soorten geluiden die je zelf kan maken met je stem of met je lijf, met objecten. Je kan met digitale geluiden en klanken ook een decor (af)maken.
Daarnaast bouw je zelf een decor op het podium die past bij een theaterscene of een bepaalde setting.
***Van deze workshop is ook een uitgebreidere versie waarbij het CKE werkt aan de spelkwaliteiten van de kinderen. ***
Parktheater
€120
Doordeweekse dagen
2022-2023, 2020-2021
Ja
1,5 uur
15
30
1