Veel voorstellingen voor VO!
Een van de diepe geheimen van het leven,
alles wat de moeite waard is om te doen,
is wat we doen voor anderen.
uit Alice in Wonderland
Beste cultuurcoördinator,
Wat een jaar, wat een roerige tijd. Dat hebben jullie, wij en leerlingen enorm gemerkt. Meer dan ooit is het nodig om de ander te zien, andere werelden te verkennen en lessen te leren voor de (nabije) toekomst.
Waar kun je nou beter verschillende perspectieven ontdekken en andermans verhalen horen dan in het theater.
Lewis Carroll gaf de wijsheid al mee: "Zoek het ook bij de ander niet alleen bij jezelf.¨Die richting zoeken wij ook via onze nieuwe missie: Meer dan jij.
Alice volgde het konijn ‘down the rabbit hole’. Jullie nodigen we uit om het avontuur te zoeken, de verwondering, de verbazing in het Parktheater.
Bedankt voor afgelopen jaar, welkom in een nieuw seizoen!
Voor de zomervakantie 2022 ontving je per post een envelop met de brochure met ons aanbod voor komend jaar, plus een lijst met een selectie daaruit.
In die bijlage vind je ook de selectie voor het VO. Online kun je dit vinden via parktheater.nl/meerdanjeziet – hier kun je ook je opties kenbaar aan ons maken.
Mocht je willen sparren over de juiste voorstelling bij de juiste leerling, daar help ik je graag bij.
Dat kan online, telefonisch, op school of in het Parktheater. Neem vooral contact op.
Met vriendelijke groet,
Jantine Hoekstra
Programmering & Educatieprojecten
040 - 2 156 186 l jantine.hoekstra@parktheater.nl
Parktheater
prijzen staan in het overzicht (zie downloads)
september 2022 t/m mei 2023
2022-2023
Ja
voorstellingen duren gemiddeld tussen de 50 minuten tot 1,5 uur
per 20 leerlingen, tenminste 1 begeleidende docent