Aan de slag met het muziekpakket
Het muziekpakket ontvangen en nu…
Eind schooljaar 2024-2025 heeft elke school in Eindhoven een muziekpakket cadeau gekregen van CultuurStation. Dit pakket bestaat uit een interactieve orkestbak, klankstaven en -bellen. Voor alle scholen zijn er muzieklessen te downloaden én lessen waarbij muziek wordt ingezet om aan de basisvaardigheden te werken. In die lessen wordt ook gebruikt gemaakt van het online programma Song Maker.
Tijdens deze training word je wegwijs gemaakt met het muziekpakket en de bijbehorende lesbrieven door Lisa Beekwilder (ontwikkelaar van de lessen). Maar er is ook ruimte voor verdieping! Want hoe werkt Song Maker* en hoe maak je daarmee zelf voor of zelfs mét je leerlingen eigen muziek? Of hoe zet je bestaande liedjes over in Song Maker? Muziek die je dan weer met de instrumenten kunt spelen als een echt kleurenorkest!
Na de training heb je nieuwe muziek die je kunt gebruiken in je klas en kun je met andere deelnemers muziek uitwisselen, zodat je een steeds grotere databank aan Song Maker liedjes hebt voor in de klas.
Dat wordt een jaar waar muziek in zit!
Graag voorafgaand aan de training deze video bekijken.
Aanmelden voor deze én andere trainingen kan via deze link. Lees voorafgaand de voorwaarden goed door.
Office-S
Donderdag 25 september van 15:30 - 17:30 uur
2025-2026
1 bijeenkomst van 2 uur
15